Pts – Cts: 08:00 – 18:00
Mehmet Salih Toğuç

Mehmet Salih Toğuç

26 Nisan 1999 tarihinde Van’da dünyaya gelen Mehmet Salih Toğuç 2000 yılında ailesi ile İstanbul’a yerleşti. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lise eğitimini ise Necip Fazıl Kısakürek mesleki ve teknik Anadolu lisesi’nden bitiren Toğuç, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü’nden mezun olmuştur. Şu an ise Marmara Üniversite Bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi bölümü 3.sınıf olarak eğitimine devam etmektedir..

Mert Yiğit Yıldız

Mert Yiğit Yıldız

999 yılında Van’da doğdum. İlkokul ve lise eğitimlerimi Van’da tamamladım. 2019 yılında üniversite sınavına girerek YKS’de 24.
oldum ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde devam etmekteyim. 2019 yılında kuruduğum sınava hazırlık youtube kanalı şu an 200 binin üzerinde aboneye sahipken telegram sınava hazırlık
kanalım 70 binin üstünde aboneye sahip. 2020 yılında Yanıt Yayıncılıkta sosyal medya danışmanı olarak görev aldım. 2020 yılında
Nişantaşı Üniversitesinde reklam danışmanlığı yaptım. 2020 yılından beri e-ticaretle uğraşıyorum. Yaklaşık 1 yıldır profesyonel olarak e-ticaret hayatımı sürdürüyorum. Onlarca insana bu süreçte amazon danışmanlığı verdim.
Öğrenim hayatıma ise halen Boğaziçi Üniversitesinde 3 üstü ortalama ile eğitim hayatıma devam etmekteyim.

HAKKIMIZDA

MZN bir e-Ticaret ve iş geliştirme/pazarlama danışmanlığı firmasıdır. Şirketlerin Amazon pazarlarında başarılı bir şekilde genişleyerek sürdürülebilir büyüme yaratmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız.

Türkiye’deki şirketlerin AMAZON pazarlarına girmelerine ve/veya bu pazarlara açılmalarına destek oluyoruz.

E-ticaret hesap açılışı, banka hesabı açılışı, tüm resmi işlemlerin yapılması, iş geliştirme, pazar araştırması, analiz, ürün seçimi, pazara giriş stratejisi, lojistik çözümleri, marka geliştirme, pazarlama, reklam, tanıtım, ürün lansmanı, ürün sayfası optimizasyonu (SEO) ve hesap yönetimi ve destek hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli iş çözümleri sunuyoruz.

MZN, odak noktası satış olan çözümler sunar. Hizmetlerimiz Amazon Avrupa pazaryerlerindeki online işinizi optimize edip 360 derece bakış açısı sağlarken işinizin rekabette avantaj sağlamasına yardım etmek için tasarlamakta ve uygulanmaktadır.

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunan; doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler üreten, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin gelişimine katkı sağlayan, beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yaratıcı, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile sektörün öncü firmalarından olmak.

WEB Developer ve SEO Uzmanı Ekibimiz

İlker Yörü

İlker Yörü

İlkokul-Ortaokul eğitimini Antalya’da tamamladım. Antalya Anadolu Lisesinden diploma birinciliği ile mezun oldum. YKS’de sayısal alanında 194. oldum. Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde eğitim hayatıma devam ediyorum. yFerrum Kurucu ve Geliştiricilerindenim. SEO ve WEB Development alanında işlerle ilgileniyorum. Dijital Pazardaki gelişimler ile yakından ilgilenip bu alanda ilerliyorum.

Mithat Can Timurcan

Mithat Can Timurcan

İlkokul ve Ortaokul eğitimimi Antalya’da tamamladım. Antalya Anadolu Lisesinden mezun oldum. YKS’de sayısal alanında 591. oldum. ODTÜ’de Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim hayatıma devam ediyorum. yFerrum Kurucu ve Geliştiricilerindenim. SEO Optimizasyonu ve WEB alanındaki işlerde kendimi gösteriyorum. Dijital pazarın yeni yüzünü şekillendiriyoruz.

Call Now Button