Hakkımızda

MZN Amazon Danışmanlık bir e-Ticaret ve Amazon danışmanlık, iş geliştirme/pazarlama danışmanlığı firmasıdır. Şirketlerin Amazon pazarlarında başarılı bir şekilde genişleyerek sürdürülebilir büyüme yaratmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız.

Türkiye’deki şirketlerin AMAZON pazarlarına girmelerine ve/veya bu pazarlara açılmalarına destek oluyoruz. 

Amazon Danışmanlık, dropshipping danışmanlığı, E-ticaret hesap açılışı, banka hesabı açılışı, tüm resmi işlemlerin yapılması, iş geliştirme, pazar araştırması, analiz, ürün seçimi, pazara giriş stratejisi, lojistik çözümleri, marka geliştirme, pazarlama, reklam, tanıtım, ürün lansmanı, ürün sayfası optimizasyonu (SEO) ve hesap yönetimi ve destek hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli iş çözümleri sunuyoruz. 

MZN, odak noktası satış olan çözümler sunar. Hizmetlerimiz Amazon Avrupa pazaryerlerindeki online işinizi optimize edip 360 derece bakış açısı sağlarken işinizin rekabette avantaj sağlamasına yardım etmek için tasarlamakta ve uygulanmaktadır.

Mert Yiğit Yıldız

1999 yılında Van’da doğdum. İlkokul ve lise eğitimlerimi Van’da tamamladım. 2019 yılında üniversite sınavına girerek YKS’de 24.

oldum ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde devam etmekteyim. 2019 yılında kuruduğum sınava hazırlık youtube kanalı şu an 200 binin üzerinde aboneye sahipken telegram sınava hazırlık

kanalım 70 binin üstünde aboneye sahip. 2020 yılında Yanıt Yayıncılıkta sosyal medya danışmanı olarak görev aldım. 2020 yılında

Nişantaşı Üniversitesinde reklam danışmanlığı yaptım. 2020 yılından beri e-ticaretle uğraşıyorum. Yaklaşık 1 yıldır profesyonel olarak e-ticaret hayatımı sürdürüyorum. Onlarca insana bu süreçte amazon danışmanlığı verdim.

Öğrenim hayatıma ise halen Boğaziçi Üniversitesinde 3 üstü ortalama ile eğitim hayatıma devam etmekteyim.

d2695f5c-442f-4ee0-bba4-c1563963e7da

Mehmet Salih Toğuç

26 Nisan 1999 tarihinde Van’da dünyaya gelen Mehmet Salih Toğuç 2000 yılında ailesi ile İstanbul’a yerleşti. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lise eğitimini ise Necip Fazıl Kısakürek mesleki ve teknik Anadolu lisesi’nden bitiren Toğuç, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü’nden mezun olmuştur. Şu an ise Marmara Üniversite Bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi bölümü 3.sınıf olarak eğitimine devam etmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

MZN Danışmanlık, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret danışmanlığı firmalarından biridir. 2021 yılında kurulmuştur ve geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Firma, Amazon ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Amazonda dropsihhping, arbitrage, suspend hizmeti ve hesap yönetimi gibi geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. MZN Danışmanlık, müşterilerine e-ticaretin temellerini, nasıl amazonda para kazanılabileceğini, riski minimuma indirerek bu süreci nasıl kolaylaştırabileceği gibi birçok farklı konuda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Firma, alanlarında 4 yıllık tecrübeye sahip uzman bir kadroya sahiptir ve müşterilerine yüksek kaliteli ve özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır. MZN Danışmanlık, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak yenilikler yapmaktadır. Bu kapsamda, üretim ekibimiz ile sürekli yeni bilgiler, ürün bulma yöntemleri ve yeni analizler elde edilerek MZN Danışmanlığın video panelinde danışanlarına sunmaktadır.

MZN Danışmanlık, sürdürülebilir bir iş modeli içinde çözümler sunmaktadır. Firma, müşterilerinin sürdürülebilirlik konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler arasında Telegram grubumuzda her ay yapılan seminerler ve 4 ay boyunca erişime açık olan video panelimiz bulunmaktadır.

Sonuç olarak, MZN Danışmanlık, uzman kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerine yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Firma, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik konularında da öncü bir rol oynamaktadır.