SIKÇA SORULAN SORULAR

Amazon Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

Bu kısımda amazon danışmanlığı sıkça sorulan sorular hakkında birtakım şeyleri belirtmek istedik. Kafanıza takılan bütün sorular burada!

Hizmetlerimizde dropshipping birebir eğitimi, arbitraj birebir eğitimi, private label birebir eğitimi, suspend çözümleri, amazon mağaza açılımı ve hesap yönetimi hizmetlerimiz mevcut.

Biz, MZN Danışmanlık olarak sizlere ‘’kursiyer ya da danışan’’ olarak bakmayız. Bizim yegane amacımız “Başarı Öyküleri” yaratabileceğimiz iş ortakları bulmak. Bunun da tek yolu adım atmaya hazırlandığınız bu girişimde tüm aşamalarda yanınızda durmaktan geçer. Bu nedenle sistemimizde kontenjan sınırı bulunuyor. Tüm sürecinizi beraber planlıyor ve yönetiyoruz.

Sermaye olarak iş modeline göre değişmekle beraber minimum 15 bin TL eğitim ücreti hariç bir sermayeniz olması gerekiyor.

Amazon Danışmanlık eğitimlerimizi tamamladığınızda, sizde artık Amazon’un tüm pazarlarında kolayca satış yapabileceksiniz. Her detayı öğrenecek ve hiç zorlanmayacaksınız. Ayrıca, artık kendi işinizin sahibi olacaksınız ve asgari ücret ile başka işlerde çalışmanıza gerek kalmadan rahatça kazanç elde edeceksiniz.

Dropshipping yapabilmek için önünüzde herhangi bir yasal engel yoktur. Mevcut mevzuatlarda, e-ticaret girişimcilerinin, stoksuz e-ticaret yapmasını yasaklayan bir madde yoktur. Zaten satışa başlamadan önce, site ya da mağaza açma sürecinde tamamlamanız gereken bazı yasal prosedürler vardır. Birtakım belgeler ile yaptığınız işi yasal boyuta taşıyacağınız için, başka bir tedarikçiye ait ürünleri satmanız serbesttir. Göreviniz sadece satış yaptığınız platformun kurallarına ve tedarikçi ile yaptığınız anlaşmanın maddelerine uymaktır.

Evet, maalesef e-ticaret yapmak ve Amazon’da satış yapmak için bir bilgisayar şart ama bilgisayarınızın modeli ve markasının bir önemi yok. Herhangi bir bilgisayar ihtiyacınızı görecektir.

Amazon Danışmanlık satın aldığınızda sizinle derhal iletişime geçiyoruz ve size uygun olan bir zaman dilimi seçiyoruz. Akabinde de sizinle hep iletişim halinde kalarak kurslarımızı online olarak gerçekleştiriyoruz.

Siz kendinize göre belirli zaman dilimi seçip ayırabilirsiniz. Günde 1 saat ayırarak kazanan kursiyerlerimiz olduğu gibi günde 7-8 saat ayıran kursiyerlerimiz de var.

MZN Danışmanlık olarak eğitim setimizde sunduğumuz bilgileri uygulamanız için teknik bilgi gerekmemektedir. Basit düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olmanız bizim için yeterlidir.

MZN Danışmanlık, eğitiminde hiçbir yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan nasıl 30 dakikada mağaza kurulacağını adım adım anlatıyor.

Merak etmeyin! Hiç yabancı diliniz olmasa bile kolayca tedarikçiler ile anlaşarak ürünlerinizi satın alacaksınız. Ayrıca Amazon pazarları için de yabancı dile ihtiyacınız olmayacak.

Danışmanlığımız sayesinde başarısız olma ihtimaliniz neredeyse sıfır, bu güne kadar vermiş olduğumuz eğitimler sayesinde kimse başarısız olmadı. Biz daima yanınızdayız.

Accordion Content

Normalde FBA yapanlar için hesap kapatılması, FBM yapanlara nazaran çok daha az. Çok fazla sayıda geri iade, görmezden gelinemeyecek sayıda kötü yorum veya şikayet ve patent-marka sorunlarından dolayı hesabınız kapatılabilir. Dropshipping veya FBM yapanlar ise yukarıda yazılanlarla beraber hem de çoğu zaman fatura sağlayamadıkları için hesapları kapatılıyor. Detaylı bilgi için “Suspend nedir?” adlı blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için ->

Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda tüm süreç boyunca bizimle mzndanismanlik@gmail.com mail adresi veya MZN Danışmanlık destek hattı (+90 530-648-07-34) ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamız için ->

1. Sermaye Gereksinimi Yoktur: Sadece paketlerimizden birine sahip olarak, e-ticarete başlayabilirsiniz.

2. Bürokratik İşlemler Yoktur: Ticarethane kurmak, bankalarla çek, senet, sanal pos anlaşmaları yapmanız gerekmez.

3. Ürün Tedarik Kaygısı Yoktur: “Ne satmalıyım? Kimden almalıyım?” sıkıntısı yaşamazsınız.

4. Stok Fazlası Riski Yoktur: “Aldığım ürünler ya satılmazsa” endişesi taşımaz, stok yapmazsınız.

5. Personel İhtiyacı Yoktur: Ekip kurmanız, maaş ve sosyal güvenlik primleri ödemeniz gerekmez.

6. Kargo & Nakliye Derdi Yoktur: “Ürün müşteriye nasıl ulaştırılacak, ya bi terslik olursa” kaygısı taşımanıza gerek yok.