Ofislerimiz

İhtiyaç duyacağınız son dijital ajans!​

2021' den beri iş fikirlerinizi akıllı dijital ürünlere dönüştürüyoruz.

MZN Danışmalık olarak, 2021 yılından bu yana müşterilerimizin iş fikirlerini başarılı bir şekilde e-ticarete dönüştürmekteyiz. İnternetin ve dijital dünyanın hızla geliştiği günümüzde, işletmelerin başarılı olmaları için online varlıklarının güçlü olması gerekmektedir. Bu nedenle, müşterilerimize en son e-ticaret trendlerini takip ederek, özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

NEF ATAKÖY OFİSİMİZ (İSTANBUL)  :
Adres: Ataköy Nef22, 8 Kısım Mah. D-100, Güney Sk., 34158 Bakırköy/İstanbul

NEF ATAKÖY OFİSİMİZ (İSTANBUL)

WhatsApp Image 2023-03-10 at 15.29.41

ÇİÇEK PLAZA OFİSİMİZ (İZMİR)

Müşterilerimize öncelikle iş fikirlerinin potansiyelini değerlendirerek, onlara uygun e-ticaret platformunu seçiyoruz. Ardından, tasarım ve kullanıcı deneyimi konularında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından modern ve kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ödeme sistemleri, sipariş yönetimi, envanter takibi ve müşteri hizmetleri gibi e-ticaret işlemlerini yönetebilmeleri için gerekli araçları da sağlıyoruz.

ÇİÇEK PLAZA OFİSİMİZ (İZMİR) :
Çınar, Çiçek Plaza, Fatih Cd. 1/23, KAT:1 DAİRE: 110 35090 Bornova/İzmir
MZN Danışmalık olarak, müşterilerimizin işlerinin internet dünyasında başarılı olmaları için gereken tüm desteği sağlıyoruz. Bize ulaşarak siz de iş fikirlerinizi e-ticarete dönüştürebilir ve başarıya giden yolda önemli bir adım atabilirsiniz.
3d009

Neden bizimle çalışmalısınız?

Müşteriler bizim hakkımızda ne diyor?

Küçük ama etkili bir ekip

En iyi e-ticaret ekosistemi ...

Amazon Dropshipping Danışmanlık İle Siz de Amazon’da Satış Yapın